X

مقالات

سازه نمایشگاهی چگونه است؟
مدیر سایت مهر پرینت
/ دسته ها: سازه نمایشگاهی

سازه نمایشگاهی چگونه است؟

سازه نمایشگاهی چگونه است؟

سازه های نمایشگاهی به ابزار آلات و ادوات ساخت و تزیین غرفه های نمایشگاهی گفته می شود . علاوه بر این از انواع سازه های نمایشگاهی جهت تبلیغ محصولات و غرفه مورد نظر ، نیز استفاده می گردد . 

تبلیغات محیطی نمایشگاه یک رسانه خاص برای جذب مخاطب و بازاریابی است و تبلیغات نمایشگاهی در ایجاد بازار رقابتی برای شرکت ها و زمینه سازی برای جذب مشتری تاثیر بسزایی دارد . باتوجه به محدودیت های مالی ، مکانی و زمانی بیلبوردهای تبلیغاتی استفاده از سازه های نمایشگاهی مانند اسپیس فریم یک راه تبلیغاتی اقتصادی و مقرون به صرفه است . شرکت ایده گستر با ارائه خدمات سازه های نمایشگاهی از جمله استندهای نمایشگاهی و تبلیغاتی ، سازه اسپیس فریم بدون واسطه یکی از برترین شرکت ها هم در زمینه قیمت ، طراحی ، مشاوره ، پیاده سازی و چاپ می باشد . 
غرفه نمایشگاهی ابزار قدرتمندی است، زائیده برنامه ریزی دقیق شرکت کننده و ایده خلاق طراح که به منزله ویترینی است برای نمایش انواع فعالیتها و تکنیک های فروش . به کلامی دیگر ، غرفه نمایشگاهی یک تصویر چند بعدی از پیام های بازاریابی و فروش است . 
غرفه مجموعه ای از سازه های فیزیکی نیست بلکه واسطه بازاریابی یکپارچه ایست که از ویژگی های فیزیکی خود برای ایجاد فرصتهای فروش محصولات و خدمات استفاده میکند . 
 

مطلب قبلی انواع لمینت و پلات
مطلب بعدی ویژگی سازه نمایشگاهی
چاپ
1813 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

دسته بندی مقالات