برای نوشتن حروف بر روی تابلو کامپوزیت می توان از حروف چلنیوم , پلاستیک و یا فلز استفاده کرد که در زیر به مشخصات آن اشاره می شود : جنس پلاستیک یا در اصطلاح پلکسی به کار رفته در آن ساخت تایوان بوده و دارای رنگهای مختلف می باشد ,لبه حروف چلنیوم ساخت اسپانیا بوده از نوع مارک آلوبند در دو اندازه نه و یازده سانتی متر با رنگهای نقره ای براق و جیوه ای ( طلایی ) می باشد .
برای روشنایی داخل حروف از ال ای دی با شدت نور فوق العاده و کاملا" ضد آب به نام اس ام دی SMD استفاده می شود . که در دو نوع تک رنگ و هفت رنگ موجود می باشد .از محاسن آن می توان به کم مصرف بودن , طول عمر بالا و بدون ایجاد حرارت اشاره کرد و مهمتر اینکه دیگر مثل شیشه های نئون شکستن و اتصالی ندارد . زیر سازی تمام حروف قابل نصب بر روی کامپوزیت از نوع ورق پی وی سی PVC ضد آب می باشد .
تابلوسازی و گروه تبلیغاتی مهرگرافیک مجهز به کارگاه ساخت کلیه تابلوهای حروف برجسته،حروف چلنیوم،حروف پلاستیک،حروف استیل نور مخفی (پایه نوراندریک)،حروف برنجی،تابلوهای فلکسی و کامپوزیت می باشد و لازم به ذکر است ساخت حروف برجسته چلنیوم(چنلیوم) در این مجموعه منحصرا توسط دستگاه تمام اتوماتیک ساخت حروف چلنیوم با سرعتی معادل 10 برابر سرعت استاد کار حرفه ای صورت می پذیرد و نوارهای آلومینیومی مورد مصرف برای ساخت این حروف فقط از نوع مرغوب اسپانیایی می باشد. تصاویر زیر مربوط به برخی نمونه تابلوهای حروف برجسته اجرا شده در سردرب ،نمای ساختمان ،لوگو باکس و حروف برجسته به صورت تکی می باشد

نمونه کارهای انجام شده تابلو چلنیوم

آمار بازدید

مشتریان ما

نقشه

تماس با ما

نشانی: سیدخندان، خیابان میر مطهری، پلاک 48، طبقه همکف

موبایل: 4643 221 0912

تلفن: 02188536280-02188763906

ایمیل: mehr_fatehi@yahoo.com